Пошук по сайту...
Відпочинок для дітей! Табір Райдуга. Чорне море, Крим
Портал Знань Портал безперервного навчання

Портал знань — відкриті навчальні матеріали, дистанційне навчання, дистанційне тестування знань

Навчальні матеріали і Тестування знань


Акція! Сайт, що допоможе дітям...

Лабораторія СЕТ | Архів новин Лабораторії | Семінар "Відкритий доступ до наукової інформації: нові можливості завдяки Інтернету..."

Семінар "Відкритий доступ до наукової інформації: нові можливості завдяки Інтернету. Частина 2: Авторське право за умов відкритого доступу"

6.11.2006

Запрошуємо до участі у семінарі "Відкритий доступ до наукової інформації: нові можливості завдяки Інтернету. Частина 2: Авторське право за умов відкритого доступу", 13 листопада 2006-го року, Ґете-Інститут в Україні

Фонд Фрідріха Науманна, Ґете-Інститут в Україні та Міжнародний фонд "Відродження" запрошують науковців, юристів, політиків та журналістів на семінар “Відкритий доступ до наукової інформації: нові можливості завдяки Інтернету. Частина 2: Авторське право за умов відкритого доступу”, який відбудеться 13.11.2006 з 10:00 до 13:00 у приміщенні Ґете-Інституту в Україні (Київ, вул. Волоська, 12/4, 4-й поверх).

Попри скрутний економічний стан державних бюджетів і постійне зростання витрат на забезпечення наукової сфери необхідною інформацією, ми прагнемо розвивати “суспільство знань” нині і в майбутньому. Один із можливих виходів з так званої “кризи публікацій”, схоже, знайшли в ідеї відкритого доступу (Open Access). Шляхом архівування та відкриття доступу до результатів досліджень, що здійснюють самі науково-дослідницькі та освітні організації, мають зменшитися витрати й одночасно полегшитися доступ до знань для всіх зацікавлених осіб.

Мета семінару – показати засади функціонування відкритого доступу, а також окреслити та проаналізувати проблеми, які нині обговорюють в Німеччині. Йтиметься не лише про переваги, але і про недоліки відкритого доступу в його нинішньому вигляді, про наріжні аспекти правового регулювання конкуренції, відповідальності за репозитарії (бази даних), та можливості й переваги застосування систем керування правами на цифрову власність (“Digital Rights Management”) у царині відкритого доступу.

Про доповідача: Дипломований юрист Саша Кнауф народився 1974 року в Касселі (Німеччина). Після школи здобув освіту банківського службовця, після чого два роки працював у кредитній установі, займаючись складанням балансу й податками. 1997 року пішов працювати на фірму своїх батьків, яка займається продажем будівельної техніки.

З 2000 до 2004 року вивчав право в Університеті ім. Ґеорґа Авґуста в Ґьоттінґені, де протягом чотирьох років – ще під час навчання і після нього (до 2005 року) – був науковим співробітником кафедри цивільного, торгово-економічного, мультимедійного й телекомунікаційного права та порівняльного правознавства під керівництвом проф. Ґеральда Шпіндлера. В цей період Саша Кнауф був задіяний переважно в науково-дослідних проектах у сфері авторських прав і зокрема відкритого доступу. Окрім фахових доповідей, він є також співавтором праці “Рамкові правові умови публікацій у відкритому доступі”. 2006 року його запросили викладати у Центрі міждисциплінарних медіа-наук Ґьоттінґенського університету.

Нині Саша Кнауф працює над дисертацією “Економічний аналіз завдання збитків у авторському праві” під керівництвом проф. Шпіндлера.

Просимо повідомити про Вашу участь у семінарі контактним особам:

Ірині Кучмі, менеджерці програми "Соціальний капітал і Академічні публікації" Міжнародного фонду "Відродження", тел.: (044) 461-9500, факс: (044) 486-0166, ел. пошта: kuchma[at]irf.kiev.ua; http://www.irf.kiev.ua/programs/inf/scaap.

Дінарі Чубаровій, асистентці програми "Соціальний капітал і Академічні публікації" Міжнародного фонду "Відродження", тел.: (044) 461-9500, факс: (044) 486-0166, ел. пошта: chubarova[at]irf.kiev.ua; http://www.irf.kiev.ua/programs/inf/scaap.

Кількість входів в цьому місяці : 2816
Приєднуйтесь!
Сторінки, близькі за змістом
©2006-2024 Лабораторія СЕТ, Сергій Титенко
При використанні матеріалів посилання, гіперпосилання для web-ресурсів, на www.setlab.net обов'язкове
Зв'язок: lab@setlab.net 
Лабораторія СЕТ powered by FreshKnowledge
Студія Інновацій — Розробляємо розумні сайти
НТУУ "КПІ"
Комп'ютерні науки та програмна інженерія
Друзі і партнери