Пошук по сайту...
Відпочинок для дітей! Табір Райдуга. Чорне море, Крим
Портал Знань Портал безперервного навчання

Портал знань — відкриті навчальні матеріали, дистанційне навчання, дистанційне тестування знань

Навчальні матеріали і Тестування знань


Акція! Сайт, що допоможе дітям...

Лабораторія СЕТ | Архів новин Лабораторії | Щорічна конференція TED у Каліфорнії

Щорічна конференція TED у Каліфорнії

8.02.2010
Завтра починається  щорічна конференція TED у Каліфорнії. Тема цьогорічного заходу – «Чого світ потребує зараз», учасників – аж 48 (краще нікого не виділяти - всі визначні, погляньте), а серез назв сесій - Здоровий ґлузд, Винахід, Провокація, Уява, Простота, Мудрість. Активні перекладачі промов TED вже отримали листи з паролями до веб-трансляції всіх подій. Щасливчики :) Це дійсно вагомий привід долучитись до проекту перекладів - окрім доступу до веб-трансляцій, учасники спільноти отримають і інші привілеї.   До речі, з нового року українською на ТЕДі "заговорили": - британський філософ Ален де Ботон, котрий розповів про людяну філософію успіху, - Філіп Старк - про свій погляд на сутність дизайну (його англійська просто чарівна!), - ексцентричний американський коуч Тоні Роббінс у двадцять хвилин вмістив цілу книжку про те, чим саме мотивовані наші вчинки, - Лалітеш Катраґвада, котрий розповів про програми для створення мап, і про те, як це сприяє розвитку країн, - Рос Лавґроув - архітектор та дизайнер, захоплений створенням максимально наближених до природи речей, - творець численних комп'ютерних ігор (зокрема Черепашок ніндзя) Девід Перрі - про те, як плоди його роботи впливають на сприйняття світу.   По-доброму заздримо тим щасливчикам, котрі скуповують останні квитки на TED2011. Можливо, місць там уже й нема. Але нічого - в нас останнім часом кількість подібних заходів збільшується, а з нею росте й їхня якість. Платформа.Свідомо, запуск якої ми анонсували в попередньому листі, вже провела свійдругий захід, присвячений енергозбереженню. Завдяки цьому ми побачили: 
- архітектора Андрія Бобровицького, котрий створює будинки з екологічно дружніх матеріалів,
- працівника МінЖКГ та колишнього мера Кам'янця-Подільського, котрий переймається енергозбереженням на ділі, 
- та братів Зінченків з проекту Greencubator, який створено для зміни сприйняття українцями проблем екології. Також присутні побачили TEDTalk Шауля Гріффіта про повітряних зміїв - про те, як з їх допомогою можна отримувати електроенергію з вітру. Динамічний ролик, український переклад якого буде опубліковано на TED вже скоро. Наступна Платформа, присвячена медицині, відбудеться вже наприкінці лютого.    Крім того, у Києві стали пропонувати «недільний борщ», на закуску до якого пропонується меню з творчо-суспільних ідей. У січні відбулося дві такі трапези і вони обіцяють стати регулярними, отож не пропустіть нагоду поласувати!

Вже за два тижні після завершення TED2010 в каліфорнійському Long Beach, 27 лютого, в тій же Каліфорнії, але в містечку Manhattan Beach, відбудеться серйозний TEDx. Чотирнадцять спікерів розповідатимуть про локальні спільноти, парки й будинки, про те, як розважатись і з чого отримувати енергію. Перед цим – радимо звернути увагу на TEDxWhistler, що відбудеться 18 лютого в Канаді. Зимова Олімпіада, що проходитиме у Ванкувері в ті дні, стала приводом поговорити про те, яким має бути туризм в сучасному, сповненому екологічних проблем, світі.   Ми ж зараз готуємо весняний TEDxKyiv. Знаків питання стає все менше, конкретики більшає - і те, що виходить, нас уже надихає. Сподіваємось, буде класно. Щоб отримати більше досвіду і співпрацювати в майбутньому, ми зараз активно шукаємо людей, котрі були на TED (головному, тому що в Каліфорнії), чи на TED Global. Якщо Ви були на якійся з цих подій, чи знаєте таку людину - будь ласка, зв'яжіться з нами. Це важливо :) Також, якщо у Вас є бажання допомогти нам у підготовці - чим хочете й можете - пишіть уже зараз. Приміром, це може бути підтримка у вигляді організації відеозйомки, декорацій, просто хелп-тім, чи спонсорство (забезпечення харчами або тими ж декораціями). В другому випадку це стосується вже юридичних осіб. Ну і, звісно, ми завжди раді Вашим порадам та ідеям.   Наразі все. Якщо користуєтесь Твітером, можете додати нас до друзів - там все оперативно й лаконічно. І також ми з'явились у жж - тож френдіть нас, ми хороші :)   Гарного завершення зими!
Команда TEDxKyiv
tedxkyiv.com

Кількість входів в цьому місяці : 3146
Приєднуйтесь!
Сторінки, близькі за змістом
©2006-2023 Лабораторія СЕТ, Сергій Титенко
При використанні матеріалів посилання, гіперпосилання для web-ресурсів, на www.setlab.net обов'язкове
Зв'язок: lab@setlab.net 
Лабораторія СЕТ powered by FreshKnowledge
Студія Інновацій — Розробляємо розумні сайти
НТУУ "КПІ"
Комп'ютерні науки та програмна інженерія
Друзі і партнери