Пошук по сайту...
Відпочинок для дітей! Табір Райдуга. Чорне море, Крим
Портал Знань Портал безперервного навчання

Портал знань — відкриті навчальні матеріали, дистанційне навчання, дистанційне тестування знань

Навчальні матеріали і Тестування знань


Акція! Сайт, що допоможе дітям...

Конференція TEDxKyiv — TEDx у Кєві 17 жовтня 2009 року!

30.09.2009

TED — це щорічна конференція, на яку запрошуються видатні мислителі та діячі світу, щоб поділитися тим, що їх найбільше захоплює. ”TED” означає Technology, Entertainment, Design (Технології, Розваги, Дизайн) — три широкі сфери тем, що разом формують наше майбутнє.

TEDxKyiv — це конференція TEDx, яку намічено на 17 жовтня 2009 року. Подія відбудеться в Києві та стане першою подією програми TEDx в Україні.

TEDx — це окрема програма, яку було розпочато у 2009 році задля здійснення місії TED по поширенню іноваційних ідей на ще більш глобальному рівні. Існує безліч людей по всьому світу, які хотіли б потрапити на конференцію TED, і тепер в них є можливість зробити це у своїй країні. Події TEDx проходять по всьому світу: перелік запланованих та вже завершених подій можна побачити на сторінці, присвяченій TEDx. Він нараховує близько 75, які вже відбулися, заплановано — понад 150. Серед них вже пройшли 2 події у Россії: TEDxRU у Москві та TEDxNN у Нижньому Новгороді,— ще одна (TEDxPerm) планується. Найбільш успішною поки що була конференція TEDxTokyo, яка зібрала близько 200 відвідувачів, а живу трансляцію з якої дивилось більше 3 тисяч чоловік. Їх усі об’єднують:

  • виступи у форматі TED, а саме короткі, добре підготовані розповіді, які дивують, надихають та стимулюють до отримання нових знань. Виступи на TEDx-подіях записуються і розміщуються на сайті, а найкращі мають шанс потрапити на ted.com. 15 червня на ted.com було опубліковано перший TEDxTalk — виступ Джейн Пойнтер «Життя в Біосфері 2» з конференції в Університеті Південної Каліфорнії;
  • показ записів оригінальних TEDTalks;
  • відсутність комерційних, політичних чи релігійних тем;
  • безкоштовне відвідування.
→ По матеріалам http://tedxkyiv.com/
Дивіться також:
http://usw.com.ua/forum/topics/tedx-v-ukrayini

Кількість входів в цьому місяці : 2594
Приєднуйтесь!
Сторінки, близькі за змістом
©2006-2023 Лабораторія СЕТ, Сергій Титенко
При використанні матеріалів посилання, гіперпосилання для web-ресурсів, на www.setlab.net обов'язкове
Зв'язок: lab@setlab.net 
Лабораторія СЕТ powered by FreshKnowledge
Студія Інновацій — Розробляємо розумні сайти
НТУУ "КПІ"
Комп'ютерні науки та програмна інженерія
Друзі і партнери