Пошук по сайту...
Відпочинок для дітей! Табір Райдуга. Чорне море, Крим
Портал Знань Портал безперервного навчання

Портал знань — відкриті навчальні матеріали, дистанційне навчання, дистанційне тестування знань

Навчальні матеріали і Тестування знань


Акція! Сайт, що допоможе дітям...

Лабораторія СЕТ | Архів новин Лабораторії | Підсумки конференції "Нові інформаційні технології в освіті для всіх: система електронної освіти"

Підсумки конференції "Нові інформаційні технології в освіті для всіх: система електронної освіти"

20.10.2008

За підтримки Міністерства освіти й науки України, НАН України і компанії О.Т.С. 11 жовтня відбулася III Міжнародна конференція "Нові інформаційні технології в освіті для всіх: система електронної освіти".

В обговоренні напрямків розвитку систем електронної освіти та досягнень у розробці інформаційних і комунікаційних технологій навчання брали участь представники штаб-квартири ЮНЕСКО, Верховної Ради України та НАН України, а також міжнародні експерти Швейцарії та Румунії.

У своєму виступі директор Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій і систем Гриценко В.І. акцентував увагу на тому, що "освітня парадигма ХХІ сторіччя заснована на тріаді фундаментальних проблем: забезпечення високоякісного та безперервного навчання без обмежень протягом усього життя. Для вирішення відзначених проблем необхідно створити систему електронної освіти, яка заснована на інноваційних інтелектуальних технологіях, гнучких моделях безперервної освіти та електронних інформаційних середовищ навчання".

По матеріалам Освітнього порталу

Додаткова інформація

Якщо вас цікавить дана тематика зверніть увагу на семінар "Перспективні технології навчання і та освітні простори" на базі Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій та систем НАН та МОН. України (МННЦ).
Кількість входів в цьому місяці : 3144
Приєднуйтесь!
Сторінки, близькі за змістом
©2006-2023 Лабораторія СЕТ, Сергій Титенко
При використанні матеріалів посилання, гіперпосилання для web-ресурсів, на www.setlab.net обов'язкове
Зв'язок: lab@setlab.net 
Лабораторія СЕТ powered by FreshKnowledge
Студія Інновацій — Розробляємо розумні сайти
НТУУ "КПІ"
Комп'ютерні науки та програмна інженерія
Друзі і партнери