Пошук по сайту...
Відпочинок для дітей! Табір Райдуга. Чорне море, Крим
Портал Знань Портал безперервного навчання

Портал знань — відкриті навчальні матеріали, дистанційне навчання, дистанційне тестування знань

Навчальні матеріали і Тестування знань


Акція! Сайт, що допоможе дітям...

Лабораторія СЕТ | Розробникам Веб-сайтів

Інформація для розробників Веб-сайтів, корисні поради, хостінг, домени

Інформація для розробників Веб-сайтів, корисні поради, хостінг (hosting), домени (domain) - розділ для тих, хто будує, або хоче будувати Веб-сайти.

Рекомендуємо перевірених на власному досвіді хостінг-провайдерів

"DOMEN.com.ua в этом бизнесе с 11 декабря 2002 года: пройден путь становления, пришло понимание нашего места в индустрии. Качество, надёжность, открытость - такими мы видим результаты нашей работы. Вера в Бога - это то, на что мы опираемся в нашей работе."
Все, що потрібно для створення і запуску сайту. Особливість: дуже вигідні тарифи для невеликих сайтів або сайтів-новачків - реєстрація домену + хостінг безкоштовно. Професійна і ввічлива служба підтримки.
TutHost - недорого и надежно. Хостинг провайдер TutHost предоставляет услуги виртуального веб хостинга с поддержкой PHP, MySQL, CGI, SSI, .htaccess, услуги по регистрации доменов , а также услуги реселлинга. Дешевле только на narod.ru, быстрее только самолеты, надежней только localhost - девиз компании.
Хороший хостінг в UA-IX (Unix), а також Windows-хостінг. Київський телефонний номер служби підтримки, партнерське ставлення до клієнтів. Лабораторія СЕТ користується послугами TutHost.com (деякі розроблені сайти). Рекомендуємо для професійних і великих Веб-проектів!

Служби і сервіси, якими варто скористатися

Google Analytics показывает всю необходимую информацию о том, как пользователи нашли сайт и что на нем делали.
Google типово дивує своїм розмахом. Чудовий спосіб отримати інформацію про використання вашого Веб-сайту: від географічної карти з позначенням тих місць, звідки користувачі завітали на ваш сайт, до детальної статистики і аналітичної інформації про відвідуваність і ключові слова.
Декілька рядків коду на сторінці і все готово. Рекомендуємо!
Welcome to your one-stop shop for comprehensive info about how Google crawls and indexes websites.
Послуги для Веб-розробників від Google. Зверніть увагу на послугу Sitemaps - тут деталі про те, як проіндексовано ваш сайт в Google, ключові слова, релевантні запити, які привели користувачів на ваш сайт тощо.

Деякі цікаві статті. Веб-дизайн, просування, тощо...

PHP-скрипт конвертує UTF-8 у Windows-1251 (CP1251) з підтримкою українських символів. Скрипт працює і у 4-й версії PHP.
Кількість входів в цьому місяці : 4632
Когда браузеры имели маленькие номера версий, а список всех сайтов влезал в тонкую жёлтую книжечку, возникли изначальные правила и методы разметки веб-страниц. Например, верстка сложных страниц с помощью таблиц и невидимых изображений. Но с развитием браузеров и стабилизацией стандартов, этот метод окончательно устарел, так как имеет много существенных недостатков. Поэтому постепенно все перешли на так называемую “блочную верстку”.
Кількість входів в цьому місяці : 3640
Пару слів про розкрутку сайту - рейтинг Веб-сторінок в очах пошукових систем. PageRank - міра цінності Веб-сторінки для пошукової машини Google
Кількість входів в цьому місяці : 3392
Кількість входів в цьому місяці : 10569
Приєднуйтесь!
Сторінки, близькі за змістом
Студія Інновацій — Розробка інтелектуальних сайтів
Web-студія. Професійні рішення для Інтернет-проектів, розробка веб-сайтів, веб-дизайн (Web-дизайн). Просування (Розкрутка), хостинг, домени, розробка Живих Сайтів, підтримка, супроводження і оновлення сайтів, CMS.
FreshKnowledge CMS — Система управління вмістом сайту
FreshKnowledge — Система управління вмістом сайту (CMS — Content Managment System). Програмна платформа для Веб-сайтів, яка розробляється в лабораторії СЕТ.
Створення сайтів. Веб-проекти Лабораторії. Веб-дизайн
Веб-сайти, що були створені, супроводжуються і підтримуються в лабораторії. Тут не повний список робіт. На даний момент іде робота над рядом нових проектів
Рекомендуємо хостінг
Хостинг провайдер TutHost предоставляет услуги виртуального веб хостинга с поддержкой PHP, MySQL, CGI, SSI, .htaccess, услуги по регистрации доменов , а также услуги реселлинга. Дешевле только на narod.ru, быстрее только самолеты, надежней только localhost - девиз компании.
©2006-2023 Лабораторія СЕТ, Сергій Титенко
При використанні матеріалів посилання, гіперпосилання для web-ресурсів, на www.setlab.net обов'язкове
Зв'язок: lab@setlab.net 
Лабораторія СЕТ powered by FreshKnowledge
Студія Інновацій — Розробляємо розумні сайти
НТУУ "КПІ"
Комп'ютерні науки та програмна інженерія
Друзі і партнери