Пошук по сайту...
Відпочинок для дітей! Табір Райдуга. Чорне море, Крим
Портал Знань Портал безперервного навчання

Портал знань — відкриті навчальні матеріали, дистанційне навчання, дистанційне тестування знань

Навчальні матеріали і Тестування знань


Акція! Сайт, що допоможе дітям...

Лабораторія СЕТ | Проекти Лабораторії

Проекти Лабораторії: Web-системи, бази даних, CMS

Лабораторія працює над створенням і розвитком практичних застосувань своїх досліджень. Серед основних практичних напрямків Лабораторії на даний момент:

PHPDatasets - програмний комплекс на PHP для роботи з Базами даних (насамперед MySQL). Являє собою ієрархію класів від поля до бази даних. Служить для застосування у Веб-розробках, заснованих на базах даних. Ідеально підходить для RAD-розробки (Rapid Application Development). Дозволяє організувати повний цикл роботи з БД через Веб-інтерфейс (перегляд, редагування). Реалізована підтримка відношень головний-детальний між таблицями, а також деревоподібна структура у рамках однієї таблиці. Для настроюввання роботи з таблицями необхідно лише вказати мета-дані таблиць (ствопці, типи, підписи, відношення між таблицями) - весь інтерфейс генерується системою автоматично.

Клієнтські застосування на основі баз даних - В Лабораторії розроблено ряд проектів баз даних (Контактна адресна книга організації, База даних вихованців дитячого табору, тощо). Бази даних, як головна складова інформаційих систем, і надалі залишаються в полі зору Лабораторії.

FreshKnowledge — Система управління вмістом сайту (CMS — Content Managment System). Програмна платформа для Веб-сайтів, яка розробляється в лабораторії СЕТ.
Кількість входів в цьому місяці : 29705
Портал знань — інформація, подана якісно, має багато шансів стати чиїмись знаннями. Портал знань має на меті подання різнопредметних знань у вільному доступі для навчання та у якості довідників.
Кількість входів в цьому місяці : 7235
У цьому розділі представлено ресурси, які стануть у нагоді дослідникам, чиї наукові інтереси стосуються дистанційного навчання, штучного інтелекту в освіті, інтелектуальних навчальних систем тощо.
Кількість входів в цьому місяці : 5427
Веб-сайти, що були створені, супроводжуються і підтримуються в лабораторії. Тут не повний список робіт. На даний момент іде робота над рядом нових проектів
Кількість входів в цьому місяці : 9547
Огляд моделі, що пропонується для подання знань в системах дистанційного навчання для управління адаптивним поданням контенту і для автоматизації контролю знань
Кількість входів в цьому місяці : 15360
Інструмент конвертування HTML-тексту, який згенеровано Word, у очищений HTML. Даний інструмент використовується для очищення зайвого HTML коду, який генерують HTML редактори, такі як Microsoft Word. Його метою є підтримка процесу публікації контенту сайту.
Кількість входів в цьому місяці : 3774
Студія Інновацій займається дослідженнями в області Інтернет технологій. Ідеологія створення сайтів будується на принципах пріоритету та доступності контенту і легкості у використанні.
Кількість входів в цьому місяці : 3351

Кількість входів в цьому місяці : 11874
Приєднуйтесь!
Сторінки, близькі за змістом
©2006-2023 Лабораторія СЕТ, Сергій Титенко
При використанні матеріалів посилання, гіперпосилання для web-ресурсів, на www.setlab.net обов'язкове
Зв'язок: lab@setlab.net 
Лабораторія СЕТ powered by FreshKnowledge
Студія Інновацій — Розробляємо розумні сайти
НТУУ "КПІ"
Комп'ютерні науки та програмна інженерія
Друзі і партнери