Пошук по сайту...
Відпочинок для дітей! Табір Райдуга. Чорне море, Крим
Портал Знань Портал безперервного навчання

Портал знань — відкриті навчальні матеріали, дистанційне навчання, дистанційне тестування знань

Навчальні матеріали і Тестування знань


Акція! Сайт, що допоможе дітям...

Лабораторія СЕТ | Дослідження, статті, розробки | Деякі статі вітчизняних науковців, що беруть до уваги результати наших досліджень

Деякі статі вітчизняних науковців, що беруть до уваги результати наших досліджень

Статті вітчизняних науковців, що беруть до уваги результати наших досліджень та висловлюють власну точку зору на ті ж самі проблеми, що у свою чергу є дуже корисним для кожного, хто займається науковими і практичними пошуками у галузі електронного навчання і інформаційних технологій в освіті.

До списку з 14-ти глобальних проблем, що стоять передлюдством у 21 сторіччі, за версією Національної академіїінженерної справи США, серед інших включено пункт пропокращення методів персоналізації освіти…
Криворізький інститут Кременчуцького університету економіки, інформаційних технологій і управління, м. Кривий Ріг, Україна.
Розглянуті особливості побудови та програмної реалізації інтелектуальної системи контролю знань на базі понятійно-тезисної моделі.
Ключові слова: дистанційне навчання, інженерія знань, семантичні мережі, понятійно-тезисна модель.
Черкасский государственный технологический университет, г. Черкассы, Украина neelena@list.ru.
Верификация процессов контроля знаний является достаточно сложной субъективизированной процедурой. В статье предлагается подход к контролю знаний, базирующийся на объективизации оценки учащегося посредством автоматизации процесса формирования множества вопросов и процедуры их реализации при соблюдении условия их полноты. Композиция двух условий: полноты охвата учебного материала и минимизации информационной избыточности – реализуется за счет построения отображения онтологии предметной области курса на формализованную схему проблемно-ориентированного представления учебного материала.
В роботі запропоновано модель інтегрованої динамічної адаптивної інформаційної системи, – віртуальний університет, – що побудована на ефектах самоорганізації. ВУ, як складну організаційну систему представлено відповідно до принципів концепції управління ресурсами, тобто як повноцінну ERP-систему, адекватність якої забезпечується відповідною системою управління якістю (СУЯ). Навчальний процес у даному ВУ базується на міждисциплінарних зв’язках і у відповідності до вимог ринку праці.
У роботі розглянута можливість емуляції програмного середовища файлового менеджера програми «Провідник» з можливістю реагувати на дії користувача програми. Така програма може бути корисною при навчанні користувачів інтерфейсу програми.
В связи со значительным ростом объема информации, доступной в цифровой форме, и увеличением разнообразия веб-приложений, необходимость в эффективном информационном поиске становится критической. В статье предлагается применение технологии адаптивной поддержки сотрудничества, что обеспечит синергию работы пользователей поисковой системы.
У доповіді розглянуті основні підходи до організації контролю знань у системах дистанційного навчання. Наведені основні відомості про проведений аналіз основних існуючих методах та засобах контролю знань тих, хто навчається. Висвітлені основні переваги та недоліки технологій реалізації тестування, які можуть застосовуватися в системах дистанційного навчання.

Кількість входів в цьому місяці : 4692
Приєднуйтесь!
Сторінки, близькі за змістом
©2006-2024 Лабораторія СЕТ, Сергій Титенко
При використанні матеріалів посилання, гіперпосилання для web-ресурсів, на www.setlab.net обов'язкове
Зв'язок: lab@setlab.net 
Лабораторія СЕТ powered by FreshKnowledge
Студія Інновацій — Розробляємо розумні сайти
НТУУ "КПІ"
Комп'ютерні науки та програмна інженерія
Друзі і партнери