Пошук по сайту...
Відпочинок для дітей! Табір Райдуга. Чорне море, Крим
Портал Знань Портал безперервного навчання

Портал знань — відкриті навчальні матеріали, дистанційне навчання, дистанційне тестування знань

Навчальні матеріали і Тестування знань


Акція! Сайт, що допоможе дітям...

Багатовимірне моделювання контенту

Система FreshKnowledge має на меті надання адміністратору можливості управляти контентом на семантичному рівні. Тому моделювання Веб-контенту грає вирішальну роль.

Технологія тематично-асоціативних груп FreshGroups відкриває можливість подавати у різних вимірах. З одного боку - це струкутра основного меню сайту. З іншого - це тематичні групи, на кшталт каталогу. Тематична група організовуєтьмя навколо деякого поняття, центральної теми. Усі сторінки, релевантні даній темі, можуть бути віднесені до групи. Сторінка може належати до довільної кількості тематичних груп.

Не зважаючи на те, що ідея груп або каталогу вже досить довго застосовується у різних Веб-проектах, таких як сайти новин або CMS на кшталт Drupal, все ж таки FreshGroups володіє рядом особливостей:

- Технологія FreshGroups організована на основі моделі даних Tree-Network, об'єднує риси ієрархічної і мережевої моделей контенту. Таким чином сторінки сайту доступні як в основній структурі, так і в структурах тематичних груп.

- Самі групи також організовані у ієрархічну структуру. Крім того, тут підтримуються спеціальні відношення між групами: підлеглість, асоціативність, відношення ідентичності (клони).

Кількість входів в цьому місяці : 2971
Приєднуйтесь!
Сторінки, близькі за змістом
FreshKnowledge CMS — Система управління вмістом сайту
FreshKnowledge — Система управління вмістом сайту (CMS — Content Managment System). Програмна платформа для Веб-сайтів, яка розробляється в лабораторії СЕТ.
FreshGroups: Принципове удосконалення системи FreshKnowledge
Наприкинці липня 2007 року було принципово оновлено управління контентом в системі FreshKnowledge. Додано новий рівень семантичних зв'язків між елементами контенту - асоціативні групи FreshGroups.
Інтелектуальні системи навчання — думки, ідеї та роздуми...
В цьому розділі подаються роздуми та ідеї щодо актуальних проблем побудови інтелектуальних систем Веб-навчання.
Дослідження, статті, розробки
Дослідження, які ведуться лабораторією СЕТ. Області досліджень: Штучний інтелект в освіті (AIED), моделі подання знань, синтез дидактики і когнітивної науки. Лабораторія розвиває власний підхід - Понятійно-тезисну модель знань для організації навчання через Веб
©2006-2023 Лабораторія СЕТ, Сергій Титенко
При використанні матеріалів посилання, гіперпосилання для web-ресурсів, на www.setlab.net обов'язкове
Зв'язок: lab@setlab.net 
Лабораторія СЕТ powered by FreshKnowledge
Студія Інновацій — Розробляємо розумні сайти
НТУУ "КПІ"
Комп'ютерні науки та програмна інженерія
Друзі і партнери