Пошук по сайту...
Відпочинок для дітей! Табір Райдуга. Чорне море, Крим
Портал Знань Портал безперервного навчання

Портал знань — відкриті навчальні матеріали, дистанційне навчання, дистанційне тестування знань

Навчальні матеріали і Тестування знань


Акція! Сайт, що допоможе дітям...

Лабораторія СЕТ | Про вічне - сьогодні | «Протестанти вимагають поваги до закону й до себе»: авторитетна газета «День» підтримала заяву Асоціації «Новомедіа»

«Протестанти вимагають поваги до закону й до себе»: авторитетна газета «День» підтримала заяву Асоціації «Новомедіа»

Газета «День», як і багато інших українських ЗМІ, отримала звернення Асоціації журналістів, видавців і мовників «Новомедіа», де висловлюється занепокоєння з приводу зростання кількості випадків упередженого і необ’єктивного висвітлення українськими мас-медіа релігійної тематики.

В суботньому випуску (№ 215, 8 грудня 2007 року) газета «День» опублікувала відкриту заяву Асоціації «Новомедіа» та висловила підтримку більшості позицій, викладених у ній.

«Газета «День» підтримує більшість заявлених вище претензій «Новомедіа» — українські протестантські церкви мають повне, закріплене законом України право сповідувати свою віру. На превеликий жаль, для багатьох наших громадян закони держави є тільки пустим звуком.

Як правило, люди, які «борються з сектантами», недостатньо освічені (навіть журналісти). Так, Владислав Павлов, який звинувачує «сектантів» у нездатності мислити і працювати, вочевидь і не підозрює, що значна частина сучасної Європи зобов’язана своїм високим добробутом саме протестантам. Бажаючим рекомендуємо почитати роботи Вебера.

Зверну увагу ще на те, що українські протестанти — це не жменька «темних» сект — вони мають школи, університети, своїх представників у владі, підтримують численні благодійні проекти.

Державна статистика беззаперечно свідчить, що сьогодні серед віруючих України є всього 51% православних — якщо скласти всі ворогуючі церкви. Розкол Українського православ’я — то дуже неприємна і навіть болюча справа для всього нашого суспільства; і не тільки для віруючих, але й для держави. Але чи знаємо ми щось про протестантські церковні негаразди? Вони, звичайно, є, але протестанти вирізняються ще тим, що «не вимітають сміття зі своєї хати», не апелюють до держави, не обливають брудом одне одного публічно. Тут багато кому треба повчитись!»

Нагадаємо, що заява щодо «антисектантської» істерії в українських ЗМІ була затверджена на засіданні Правління Асоціації «Новомедіа» 23 листопада. Документ одразу ж направили до Державного комітету телебачення і радіомовлення, комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації, Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення, Державного комітету України у справах національностей і релігій, Генеральної прокуратури України і в редакції десятків ЗМІ.

У заяві Асоціації «Новомедіа» засуджується практика «упередженого і необ'єктивного висвітлення українськими мас-медіа релігійної тематики, що почастішала». «Ми спостерігаємо появу нової хвилі матеріалів про так звані «неорелігії» або «секти» в ефірі загальнонаціональних телевізійних каналів (1+1, СТБ, ICTV та ін.) і на шпальтах друкованих видань («Дзеркало тижня», «Дело», «Комсомольская правда» та ін.). Майже усі ці публікації та телевізійні сюжети викривляють факти про офіційно зареєстровані протестантські християнські церкви (харизмати, п’ятидесятники, баптисти та ін.) в Україні», - йдеться в документі.

Підписати чекають необхідних рішучих заходів від колег-журналістів і органів влади для захисту суспільства від необ'єктивної і замовної інформації про християнські євангельські протестантські церкви, яка провокує релігійну ворожнечу в суспільстві. Крім того, Асоціація «Новомедіа» вимагає офіційних і публічних вибачень від журналістів, що оббрехали сотні тисяч українських віруючих.

Прес-центр Асоціації «Новомедіа».

Кількість входів в цьому місяці : 3446
Приєднуйтесь!
Сторінки, близькі за змістом
Заява Асоціації “Новомедіа” щодо “антисектантської” істерії в українських ЗМІ
Асоціація журналістів, видавців і мовників «Новомедіа» висловлює занепокоєння з приводу зростання кількості випадків упередженого і необ'єктивного висвітлення українськими мас-медіа релігійної тематики. Ми спостерігаємо появу нової хвилі матеріалів про так звані «неорелігії» або «секти» в ефірі загальнонаціональних телевізійних каналів (1+1, СТБ, ICTV та ін.) і на шпальтах друкованих видань («Дзеркало тижня», «Дело», «Комсомольская правда» та ін.). Майже усі ці публікації та телевізійні сюжети викривляють факти про офіційно зареєстровані протестантські християнські церкви (харизмати, п'ятидесятники, баптисти та ін.) в Україні.
Про вічне - сьогодні: Сенс життя...
Замислимось на мить: "А навіщо нам дароване життя? У чому його сенс?". Для науковців пострадянського простору не вважається окрасою віра. Чому? Адже багато науковців, суспільних діячів, літераторів далекого і недалекого минулого відкрито визнавали свою віру в існування премудрого Бога. Наука, творчість і віра, поєднуючись, дарували світові нові відкриття, чудові літературні твори, змінювали суспільство, трансформуючи хід історії.
©2006-2023 Лабораторія СЕТ, Сергій Титенко
При використанні матеріалів посилання, гіперпосилання для web-ресурсів, на www.setlab.net обов'язкове
Зв'язок: lab@setlab.net 
Лабораторія СЕТ powered by FreshKnowledge
Студія Інновацій — Розробляємо розумні сайти
НТУУ "КПІ"
Комп'ютерні науки та програмна інженерія
Друзі і партнери