Пошук по сайту...
Відпочинок для дітей! Табір Райдуга. Чорне море, Крим
Портал Знань Портал безперервного навчання

Портал знань — відкриті навчальні матеріали, дистанційне навчання, дистанційне тестування знань

Навчальні матеріали і Тестування знань


Акція! Сайт, що допоможе дітям...

Наукове співтовариство AIED - Штучний інтелект в освіті

AIEDArtificial Intelligence in Education, штучний інтелект в освіті – наукове співтовариство, що об’єднало дослідників з усього світу, які переймаються проблемами застосування технологій штучного інтелекту для навчання, що працюють над інтелектуалізацією сучасних освітніх комп’ютерних систем. Детальніше про AIED дивіться на сайті AIED

· Соціально поінформоване проектування: Соціальні виміри навчання. Соціально-історично-культурний контекст. Навчання і індивідуальність. Мотивація і спілкування у навчанні. Неформальні навчальні середовища.

· Колективне і групове навчання: Середовища групового навчання. Мережеві навчальні співтовариства. Аналіз і моделювання взаємодії у групі. Принципи проектування колективних навчальних середовищ. Співтовариства учнів. Співтовариства з практики.

· Навчальні системи, платформи і архітектури: Начальні платформи на основі Інтернет. Стандарти метаданих для навчальних об’єктів і матеріалів. Управління документообігом для навчальних застосувань. Засоби авторської розробки навчальних матеріалів і інструменти для оцінки знань.

· Моделювання і подання: Моделі учнів, помічників, задач і процесів прийняття рішень. Подання знань і онтології. Подання і аналіз спілкування (дискурсу).

· Інтелектуальне навчання (викладання): Адаптивні середовища (на основі Інтернет та ін.). Педагогічні агенти. Когнітивна діагностика. Планування навчання. Мотиваційна діагностика і зворотний зв\"язок. Data mining (видобування інформації) і машинне навчання.

· Проектування взаємодії і інноваційний дизайн: Навчальні середовища повної комп’ютерної і змішаної реальності. Віртуальні і тривимірні (3D) навчальні і тренувальні середовища. Мультимодальні інтерфейси для навчання. Освітні мультимедіа системи.

· Спеціальні прикладні області: Вивчення мов. Математична і природнича освіта. Виробничі, медичні та інші прикладні напрямки.

· Методи, інструменти і технології для ефективного оцінювання пізнавальних, мета-пізнавальних і афектних моментів.

· Розробка і моделювання навчальних контекстів (середовищ) і їх впливу на навчання. Розробка систем, що вміщують у собі декілька навчальних контекстів, у тому числі мобільні навчальні застосування.

Кількість входів в цьому місяці : 5536
Приєднуйтесь!
Сторінки, близькі за змістом
Детальний список тем AIED
Загалом можна подати наступний список тем, на яких зосереджена увага співтовариства AIED...
Інтернет-ресурси: AIED, Штучний інтелект в освіті, Дистанційна освіта
Пропонуємо вашій увазі корисні Інтернет-посилання на ресурси, що стосуються штучного інтелекту в освіті та дистанційного навчання, наукові каталоги, персональні Веб-сайти дослідників, посилання на деякі цікаві статті та інші посилання.
Публікації Лабораторії. Штучний інтелект в освіті. Дистанційне навчання
Публікації. Штучний інтелект в освіті. Дистанційна освіта. Понятійно-тезисна модель для педагогічних цілей.
Переклади англомовних статей з галузі AIED - штучний інтелект в освіті
Вашій увазі пропонуються переклади деякий англомовних статей по тематиці AIED - штучний інтелект в освіті.
International Journal of Artificial Intelligence in Education (IJAIED)
The International Journal of Artificial Intelligence in Education (IJAIED) is the official journal of the International AIED Society. IJAIED publishes papers and other items concerned with the application of artificial intelligence techniques and concepts to the design of systems to support learning.
Конференція AIED 2005
Теми семінарів і симпозіумів, що розглядалися на всесвітній конференції по застосуванню штучного інтелекту в освіті AIED 2005
Дослідження, статті, розробки
Дослідження, які ведуться лабораторією СЕТ. Області досліджень: Штучний інтелект в освіті (AIED), моделі подання знань, синтез дидактики і когнітивної науки. Лабораторія розвиває власний підхід - Понятійно-тезисну модель знань для організації навчання через Веб
©2006-2023 Лабораторія СЕТ, Сергій Титенко
При використанні матеріалів посилання, гіперпосилання для web-ресурсів, на www.setlab.net обов'язкове
Зв'язок: lab@setlab.net 
Лабораторія СЕТ powered by FreshKnowledge
Студія Інновацій — Розробляємо розумні сайти
НТУУ "КПІ"
Комп'ютерні науки та програмна інженерія
Друзі і партнери