Пошук по сайту...
Відпочинок для дітей! Табір Райдуга. Чорне море, Крим
Портал Знань Портал безперервного навчання

Портал знань — відкриті навчальні матеріали, дистанційне навчання, дистанційне тестування знань

Навчальні матеріали і Тестування знань


Акція! Сайт, що допоможе дітям...

3.5. Засоби побудови індивідуального навчального середовища

Алгоритми побудови індивідуального навчального середовища реалізовані в PHP-класі Ontology і спираються на результати роботи алгоритмів генерації онтології (PHP-клас Concept), синтаксичного аналізу і індексації контенту (PHP-клас CMS), а також алгоритмів побудови транзитивного замикання графу онтології, що виконуються за допомогою спеціального клієнт-серверного модуля CuptoC(AdobeFlex).

Клас Ontologyмістить такі ключові функції:

  • sortContent – високорівнева функція, що відповідає за дидактичне сортування ділянок контенту на основі онтології предметної області (ПрО);
  • compareContent – служить для аналізу співвідношення між двома ділянками контенту, безпосередньо реалізує алгоритми і правила нечіткого виведення для задачі дидактичного впорядкування контенту;
  • getConceptsOfViews – повертає набір понять, що зустрічаються в ділянці контенту;
  • getEssentialConceptsOfViews – реалізує предикат визначення цільових понять ділянки контенту, тобто таких, що є ключовим предметом обговорення в даному контексті. 

  Результат роботи функції sortContent надходить до модуля керування індивідуальним навчальним середовищем (cms_user.php, клас cmsUser), після чого отриманий результат зберігається в обліковому записі користувача.

Кількість входів в цьому місяці : 2219
Приєднуйтесь!
Сторінки, близькі за змістом
3. Програмний комплекс керування інформаційно-навчальним Web-контентом
На базі комплексу моделей і методів, поданих в попередньому розділі, створено програмну систему керування Web-контентом, яка є засобом побудови інформаційно-навчальних Web-порталів з функцією індивідуалізованого доступу користувачів до затребуваної інформації. Систему реалізовано засобами серверної мови сценаріїв PHPз використанням у якості системи керування базою даних MySQL, а також з використанням таких клієнтських технологій як HTML, CSS, JavaScriptта AdobeFlex.
Дисертація «Програмне забезпечення онтологічно-орієнтованої системи керування інформаційно-навчальним Web-контентом»
Титенко С.В. «Програмне забезпечення онтологічно-орієнтованої системи керування інформаційно-навчальним Web-контентом». Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 01.05.03 – Математичне та програмне забезпечення обчислювальних машин і систем.
©2006-2023 Лабораторія СЕТ, Сергій Титенко
При використанні матеріалів посилання, гіперпосилання для web-ресурсів, на www.setlab.net обов'язкове
Зв'язок: lab@setlab.net 
Лабораторія СЕТ powered by FreshKnowledge
Студія Інновацій — Розробляємо розумні сайти
НТУУ "КПІ"
Комп'ютерні науки та програмна інженерія
Друзі і партнери