Пошук по сайту...
Відпочинок для дітей! Табір Райдуга. Чорне море, Крим
Портал Знань Портал безперервного навчання

Портал знань — відкриті навчальні матеріали, дистанційне навчання, дистанційне тестування знань

Навчальні матеріали і Тестування знань


Акція! Сайт, що допоможе дітям...

3.6. Фізична архітектура системи

На стороні сервера система реалізована засобами серверної скриптової мови PHP, у якості реляційної СКБД тут служить MySQL, що широко застосовується в крупномаштабних Web-проектах. Фізично система складається з набору модулів, які представлені головним чином у вигляді PHP-файлів, а також клієнтських ресурсів, таких як JavaScript-сценарії, CSS-файли стилів та графічні елементи інтерфейсу у вигляді файлів зображень (рис. 3.8). Загальна кількість програмних файлів системи перевищує сотню, тому структура модулів подається у скороченому вигляді.     

Фізична архітектура системи зображена на рис.3.9. Таким чином програмні засоби реалізації включають: PHP у якості мови сценаріїв на стороні сервера; MySQL у якості сервера керування базою даних; HTML, CSS, JavaScript у якості клієнтських технологій розмітки і динамічного управління гіпертекстом. Технологія Ajax як інтеграція JavaScript, HTML, CSS і PHP використовується для реалізації асинхронних користувацьких інтерфейсів, що застосовувалося серед іншого для реалізації понятійно-тезисного редактора, який передбачає інтенсивну взаємодію користувача з системою у процесі редагування даних. Інфраструктурне програмне забезпечення на стороні сервера – Web-сервер, як правило, у ролі якого виступає Apache під управлінням Unix-подібної операційної системи, що застосовується на серверах хостингу. На стороні клієнта достатньо сучасного Web-браузера не залежно від ОС клієнтського комп’ютера.

Фізично бібліотеки FreshCore і FreshDatasets, а також БД MySQL розміщуються на серверах датацентру хостинг-провайдера. Адміністративний персонал, як і кінцеві користувачі отримують доступ до системи через мережу Інтернет, використовуючи Web-браузери. Ключові функції персонал виконує за допомогою адміністративної бібліотеки FreshDatasets, тоді як кінцеві споживачі користуються системою завдяки функціоналу основної бібліотеки FreshCore.

Рис. 3.8. Модульна структура програмного комплексу

 

Рис.3.9. Фізична архітектура системи FreshKnowledge. Діаграма розгортання у нотації UML  

Кількість входів в цьому місяці : 3509
Приєднуйтесь!
Сторінки, близькі за змістом
3. Програмний комплекс керування інформаційно-навчальним Web-контентом
На базі комплексу моделей і методів, поданих в попередньому розділі, створено програмну систему керування Web-контентом, яка є засобом побудови інформаційно-навчальних Web-порталів з функцією індивідуалізованого доступу користувачів до затребуваної інформації. Систему реалізовано засобами серверної мови сценаріїв PHPз використанням у якості системи керування базою даних MySQL, а також з використанням таких клієнтських технологій як HTML, CSS, JavaScriptта AdobeFlex.
Дисертація «Програмне забезпечення онтологічно-орієнтованої системи керування інформаційно-навчальним Web-контентом»
Титенко С.В. «Програмне забезпечення онтологічно-орієнтованої системи керування інформаційно-навчальним Web-контентом». Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 01.05.03 – Математичне та програмне забезпечення обчислювальних машин і систем.
©2006-2024 Лабораторія СЕТ, Сергій Титенко
При використанні матеріалів посилання, гіперпосилання для web-ресурсів, на www.setlab.net обов'язкове
Зв'язок: lab@setlab.net 
Лабораторія СЕТ powered by FreshKnowledge
Студія Інновацій — Розробляємо розумні сайти
НТУУ "КПІ"
Комп'ютерні науки та програмна інженерія
Друзі і партнери