Пошук по сайту...
Відпочинок для дітей! Табір Райдуга. Чорне море, Крим
Портал Знань Портал безперервного навчання

Портал знань — відкриті навчальні матеріали, дистанційне навчання, дистанційне тестування знань

Навчальні матеріали і Тестування знань


Акція! Сайт, що допоможе дітям...

Лабораторія СЕТ | Дослідження, статті, розробки | Дисертація | 4. Застосування програмного комплексу керування інформаційно-навчальним Web-контентом | 4.3. Побудова порталу організації, структурування та формалізація інформації на основі запропонованої моделі Web-контенту

4.3. Побудова порталу організації, структурування та формалізація інформації на основі запропонованої моделі Web-контенту

Програмні засоби, що реалізують ієрархічно-мережеву модель структурування контенту і опису предметних областей були застосовні для побудови порталу представництва Міжнародного Університету «Vision» (США) у країнах Східної Європи. Портал розміщено за адресою www.idcl.org.ua (рис. 4.7).  

Рис.4.7. Портал представництва Міжнародного Університету «Vision» у країнах Східної Європи

База даних порталу містить 325 сторінок, які віднесено до 19 предметних областей та їх розділів. Редагування елементу контенту (інформаційної Web-сторінки) відбувається за допомогою інтерфейсу, зображеному на рис. 4.8. 

Рис. 4.8. Інтерфейс редагування Web-сторінки порталу

Загалом на базі створеного в роботі програмного забезпечення було побудовано біля 20 Інтернет-ресурсів, серед яких такі проекти:

  • сайт кафедри АПЕПС ТЕФ НТУУ «КПІ» www.apeps.kpi.ua;
  • портал з проблем інтелектуальних технологій в дистанційному навчанні www.setlab.net (рис. 4.9);
  • відкритий навчальний портал з інформаційних технологій, розробки програмного забезпечення та інших дисциплін www.znannya.org;
  • сайт п’ятої міжнародної науково-методичної конференції «Викладання психолого-педагогічних дисциплін у технічному університеті: методологія, досвід, перспективи» www.pptu2007.org.ua, кафедра Психології і педагогіки НТУУ «КПІ»;
  • сайт МГО «Молодь, за якою майбутнє» www.future.com.ua;
  • сайт ТОВ «Гесем» www.gips-systems.com;

а також ряд інших громадських та комерційних проектів.

Рис. 4.9. Портал з проблем інтелектуальних технологій в дистанційному навчанні

Практика використання розробленого програмного забезпечення показала ефективність та зручність запропонованих моделей, методів і програмних засобів для побудови організаційних порталів, структурування та формалізації Web-контенту. 

Кількість входів в цьому місяці : 2444
Приєднуйтесь!
Сторінки, близькі за змістом
4. Застосування програмного комплексу керування інформаційно-навчальним Web-контентом
Розроблений програмний комплекс був застосований в проектах таких організацій і установ як Навчально-методичний комплекс «Інститут післядипломної освіти» НТУУ «КПІ», Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Регіональний центр розвитку е-урядування в Автономній Республіці Крим (РЦРЕУ), Представництво Університету «Vision» (США) у Східній Європі, а також в межах навчально-методичної діяльності на кафедрі АПЕПС НТУУ «КПІ» та у ряді ініціативних авторських проектів.
Дисертація «Програмне забезпечення онтологічно-орієнтованої системи керування інформаційно-навчальним Web-контентом»
Титенко С.В. «Програмне забезпечення онтологічно-орієнтованої системи керування інформаційно-навчальним Web-контентом». Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 01.05.03 – Математичне та програмне забезпечення обчислювальних машин і систем.
©2006-2023 Лабораторія СЕТ, Сергій Титенко
При використанні матеріалів посилання, гіперпосилання для web-ресурсів, на www.setlab.net обов'язкове
Зв'язок: lab@setlab.net 
Лабораторія СЕТ powered by FreshKnowledge
Студія Інновацій — Розробляємо розумні сайти
НТУУ "КПІ"
Комп'ютерні науки та програмна інженерія
Друзі і партнери