Пошук по сайту...
Відпочинок для дітей! Табір Райдуга. Чорне море, Крим
Портал Знань Портал безперервного навчання

Портал знань — відкриті навчальні матеріали, дистанційне навчання, дистанційне тестування знань

Навчальні матеріали і Тестування знань


Акція! Сайт, що допоможе дітям...

Лабораторія СЕТ | Дослідження, статті, розробки | Дисертація | 4. Застосування програмного комплексу керування інформаційно-навчальним Web-контентом

4. Застосування програмного комплексу керування інформаційно-навчальним Web-контентом

Розроблений програмний комплекс був застосований в проектах таких організацій і установ як Навчально-методичний комплекс «Інститут післядипломної освіти» НТУУ «КПІ», Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Регіональний центр розвитку е-урядування в Автономній Республіці Крим (РЦРЕУ), Представництво Університету «Vision» (США) у Східній Європі, а також в межах навчально-методичної діяльності на кафедрі АПЕПС НТУУ «КПІ» та у ряді ініціативних авторських проектів. На базі програмної системи, що є результатом дослідження, було створено відкритий навчальний портал znannya.org, який подає навчальні матеріали з інформаційних технологій, програмування, проектування програмного забезпечення та інших дисциплін.  Далі подається опис використання розробленої програмної системи в межах згаданих проектів. 

Регіональний центр розвитку е-урядування в Автономній Республіці Крим (РЦРЕУ) у межах проекту «Створення і підготовка діяльності Регіонального центру розвитку електронного урядування в Автономній Республіці Крим» підготував навчальний курс «Технології е-урядування». Розробник методичних матеріалів курсу – к.ю.н. М. С. Демкова.
Кількість входів в цьому місяці : 2454
Застосування методу формалізації предметної складової контенту на основі ПТМ для широкого кола дисциплін дозволило автоматизувати процес побудови завдань для тестового контролю користувачів інформаційно-навчального порталу. Підсистема автоматизованого тестування може бути застосована для будь-якої ділянки навчального матеріалу за умови, що дана ділянка ПТ-формалізована.
Кількість входів в цьому місяці : 2535
Програмні засоби, що реалізують ієрархічно-мережеву модель структурування контенту і опису предметних областей були застосовні для побудови порталу представництва Міжнародного Університету «Vision» (США) у країнах Східної Європи. Портал розміщено за адресою www.idcl.org.ua(рис. 4.7).
Кількість входів в цьому місяці : 2416
Відкритий навчальний портал znannya.org подає сукупність взаємопов’язаних навчальних курсів з проектування та розробки програмного забезпечення, а також з ряду інших дисциплін. Розгорнута тематика сайту у вигляді хмари тегів зображена на рис. 4.10. Загалом БЗ і БД порталу містить 1113 інформаційно-навчальних сторінок, 48 предметних галузей і їх підрозділів, 1696 понять, 7064 тези, 1517 відношень (2170 разом з транзитивними). В системі зареєстровано 984 користувача.
Кількість входів в цьому місяці : 2464
Створена на основі запропонованих моделей і методів програмна система була застосована для задач структурування і формалізації міждисциплінарного контенту, опису предметних областей інформаційних Web-ресурсів, автоматизованої побудови онтології, автоматизованого тестування і побудови індивідуального навчального середовища.
Кількість входів в цьому місяці : 2272
Кількість входів в цьому місяці : 2523
Приєднуйтесь!
Сторінки, близькі за змістом
©2006-2023 Лабораторія СЕТ, Сергій Титенко
При використанні матеріалів посилання, гіперпосилання для web-ресурсів, на www.setlab.net обов'язкове
Зв'язок: lab@setlab.net 
Лабораторія СЕТ powered by FreshKnowledge
Студія Інновацій — Розробляємо розумні сайти
НТУУ "КПІ"
Комп'ютерні науки та програмна інженерія
Друзі і партнери